Jak usprawnić pracę na produkcji?

Jak usprawnić pracę na produkcji?

Jeżeli szukasz rozwiązań, które pomogą zwiększyć efektywność pracy na produkcji - przygotowaliśmy kilka patentów, które pomogą Ci osiągnąć ten cel. Jest to związane zarówno z inwestycją w w urządzenia jak i w personel.

Mocowania magnetyczne - czym są i do czego służą?

Jeżeli Twoja firma działa w takich obszarach jak np. frezowanie, toczenie, szlifowanie - warto zainteresować się możliwościami, jakie oferują mocowania magnetyczne. Otóż te systemy bazują na polu magnetycznym, co przekłada się na wysokiej efektywności w trakcie pracy. Pozwalają na przenoszenie ładunków bez konieczności użycia siły ludzkich mięśni. Dzięki temu Twoja załoga może skupić się na innych zadaniach, z kolei Ty zyskujesz gwarancję, że inwestujesz w wyeliminowanie błędów czy zniszczeń wynikających z tzw. czynnika ludzkiego. Podczas poszukiwań dostawcy takiego rozwiązania warto nawiązać kooperację z liderem w branży. Dzięki temu będziesz mógł liczyć na to, że otrzymasz niezawodne rozwiązanie skrojone na miarę Twoich potrzeb.

Gra TPM pokaże Twojej załodze czym jest Lean Management

Jeśli zależy Ci na tym, aby Twoi pracownicy mieli możliwość zapoznać się z zagadnieniami, które są powiązane z podwyższaniem efektywności procesów w kontekście maszyn - gra TPM, czyli Total Productive Maintenance będzie strzałem w dziesiątkę. Pomoże nastawić Twój zespół do ciągłego doskonalenia. Podczas kolejnych rund uczestnicy będą mieli szansę podjęcia realnych działań związanych np. ze standaryzacją, rozwojem kompetencji, obsługą autonomiczną czy ze skracaniem czasu przezbrojeń. Z uwagi na to, że prezentowane spotkanie odbywa się w ramach gry zespołowej - przyswojenie nowych pojęć i zagadnień z pewnością będzie przebiegać w przyjaznej atmosferze i przełoży się na łatwiejsze zapamiętanie poruszonej tematyki. To zatem doskonały pomysł nie tylko na grupową integrację, ale również na podniesienie kwalifikacji. Zdecydowanie warto skorzystać z potencjału takich przedsięwzięć!

Inwestycja w unowocześnienia pomoże zapewnić Twojej firmie nieustanny rozwój

Jeżeli zależy Ci na tym, aby Twoja załoga wyróżniała się wysoką motywacją do pracy oraz nieustannie rozwijała się - inwestuj w cykliczne szkolenia, które pomogą Ci osiągnąć ten cel. Dobrym krokiem będzie także wdrażanie nowoczesnych rozwiązań, które ułatwią podnoszenie efektywności pracy na produkcji - mowa tutaj choćby o mocowaniach magnetycznych. Dążenie do rozwoju pomoże Ci zapracować na miano eksperta w branży o ugruntowanej pozycji na rynku, co pozwoli Ci wyróżnić się na tle konkurencji!